IX JAUNO VOKĀLISTA KONKURSA "DZIEDU DIEVMĀTEI" REZULTĀTI:


A grupa – meitenes

I vieta - Alise Līva Jansone – Ķekavas MS, sk. - Vineta Litauniece
II vieta - Agnese Mašņikova - Ludzas mūzikas pamatskola, sk. - Lolita Greitāne Katerina Stretenska – Jelgavas MV, sk. - Edīte Bergmane
III vieta - Marta Urtāne -  Jēkabpils MS, sk. - Anita Cinkmane
Atzinība - Diāna Antužāne – Olaines MMS, sk. - Baiba Bubiere
Balva par labāko t. dz. izpildījumu - Alise Līva Jansone - Ķekavas MS, sk.- Vineta Litauniece
Balva par labāko Dievmātes dz. izpildījumu - Alise Līva Jansone - Ķekavas MS
Dāvāta iespēja dziedāt Aglonas lielajos svētkos 14. augustā - Alise Līva Jansone - Ķekavas MS


A grupa - zēni

I vieta - Jānis Landmanis - Jelgavas MV, sk. - Edīte Bergmane
Rihards Rauza - J. Ivanova Rēzeknes MV, sk. Danuta Kārkliniece
II vieta - Armīns Prusaks - Aglonas bazilikas Kora skola, sk. – Iveta Soldāne
III vieta – Eduards Geikins-Tolstovs - J. Ivanova Rēzeknes MV, sk. Danuta Kārkliniece
Atzinība - Mārtiņš Renārs Romāns - Jelgavas MV, sk. - Edīte Bergmane
Balva par labāko t.dz. izpildījumu  - Armīns Prusaks - Aglonas bazilikas Kora skola,  sk. - Iveta Soldāne
Balva par labāko Dievmātes dz. izpildījumu - Jānis Landmanis - Jelgavas MV, sk. - Edīte Bergmane
Dāvāta iespēja dziedāt Aglonas lielajos svētkos 14. augustā - Jānis Landmanis - Jelgavas MV, sk. - Edīte Bergmane
Rihards Rauza - J. Ivanova Rēzeknes MV, sk. Danuta Kārkliniece


B grupa – meitenes

II vieta - Kristiāna Oļehnoviča - Ilūkstes MS, sk. – Inga Ašķeļaņeca
Eliāna Sanda Veinberga - Jelgavas MV, sk. - Edīte Bergmane
III vieta - Laura Gribuste sk. - Špoģu MMS, sk. Diana Soboļeva
Atzinība - Beāte Soldāne - Aglonas bazilikas Kora skola,  sk. – Iveta Soldāne
Balva par labāko t.dz. izpildījumu - Kristiāna Oļehnoviča - Ilūkstes MS, sk. – Inga Ašķeļaņeca
Balva par labāko Dievmātes dz. izpildījumu - Cira Tolordava, Ludzas mūzikas pamatskola, sk. Evita Podoļeca
Dāvāta iespēja dziedāt Aglonas lielajos svētkos 14. augustā - Cira Tolordava, Ludzas mūzikas pamatskola, sk. Evita Podoļeca


B grupa - zēni

I  vieta - Regnārs Gudļevskis -  Ķekavas MS, sk. - Vineta Litauniece
II vieta - Nataniels  Simha – Rasnačs - Daugavpils MV , sk. - Edīte Rucina
Sandis Girss - Aglonas bazilikas Kora skola,  sk. - Iveta Soldāne
Balva par labāko t.dz. izpildījumu - Nataniels  Simha - Rasnačs - Daugavpils MV , sk. - Edīte Rucina
Balva par labāko Dievmātes dz. izpildījumu - Regnārs Gudļevskis -  Ķekavas MS, sk. - Vineta Litauniece
Dāvāta iespēja dziedāt Aglonas lielajos svētkos 14. augustā - Regnārs Gudļevskis - Ķekavas MS, sk. - Vineta Litauniece


Galvenā balva

Cira Tolordava, Ludzas mūzikas pamatskola, sk. Evita Podoļeca


Konkursa žūrija:
Aira Birziņa, Terēzija Broka, Irēna Ļeonova

Konkursu finansiāli atbalstīja: Aglonas bazilika, Aglonas novada dome, Euharistiskā Jēzus māsu  kongregācija, Daumants Abrickis, Jānis Klaužs, Lidija Agloniete, Līga Čible, Aivars Smans.

Aglonas Bazilika © 2017
Atbalsta: Hostings UpNet.lv | Izveidots: provincentrs.lv